O firmie

  Od 1998 roku realizujemy imprezy integracyjne dla firm w Zakopanem i w całej Polsce. To co nas połączyło to przyjaźń, pasje i zawodowa praca jaką jest ratownictwo i przewodnictwo. Imprezy integracyjne w Zakopanem, organizacja imprez integracyjnych w Zakopanem, eventy w górach to nasze główne zajęcie. Organizujemy imprezy dla firm, team building w Zakopanem, szkolenia integracyjne w całej Polsce. Gry fabularne, gry terenowe, wyprawy do jaskiń, imprezy integracyjne w jaskini, spotkania integracyjne z celem społecznym, edukacja górska z naciskiem na bezpieczeństwo w górach to nasze kluczowe projekty.

Miłość do gór i regionu w którym się wychowaliśmy stała się inspiracją do organizowania imprez o charakterze góralskim. Organizowane przez nas imprezy góralskie, napady zbójnickie, imprezy integracyjne po góralsku, wesele góralskie  są zawsze entuzjastycznie odbierane. Wszystko to dzięki naszym wodzirejom którzy wywodzą się z rodzin o głębokich tradycjach podhalańskich.

Zbójnicy, góralska muzyka, taniec zbójnicki specyficzny humor to nieodzowne elementy imprez góralskich.

Góralszczyzna to nie tylko wieczory tematyczne, to także imprezy plenerowe, pikniki, wieczory góralskie, pikniki góralskie,

Trzon zespołu Horyzontu tworzą od wielu lat ludzie wywodzący się ze środowiska górskiego. Ratownicy TOPR, przewodnicy tatrzańscy, instruktorzy narciarscy.

W Tatrach od zawsze realizowaliśmy nasze pasje: wspinaczkę, narciarstwo. 

Pragniemy zaszczepić w naszych klientach miłość , zarazić górską pasją, podzielić się naszym doświadczeniem i  i dobrą zabawą dla naszych klientów.

Perfekcyjna organizacja imprez prowadzonych przez nasz doświadczony zespół gwarantuje Państwu doskonałą zabawę i pełne bezpieczeństwo dla uczestników.